2018/2019 - Ogłoszenia/Informacje

[pobierz] 1.3 MB nabor-2019-2020

Prezentacja dotyczy NABORU uczniów po klasie VIII SP i Gimnazjum.

Określenie potencjalnej liczby kandydatów Powiatu Wodzisławskiego na podstawie danych z Urzędów Miast i Gmin

Prezentacja przedstawia, na jakiej podstawie oraz w jakiej ilości zaplanowano oddziały klas I do szkół powiatowych w roku szkolnym 2019/2020, a także o tym co jest istotne w wyborze szkoły i na co zwrócić szczególną uwagę podczas elektronicznej rekrutacji.

[pobierz] 1.3 MB 2019_rekrutacja---prezentacja

Prezentacja na temat rekrutacji ósmoklasistów do szkół ponadpodstawowych

UWAGA RODZICE KLAS ÓSMYCH

Uprzejmie informujemy, że MEN przygotowało kampanię informacyjną skierowaną do rodziców i uczniów klas VIII szkół podstawowych oraz III gimnazjów, dotycząca rekrutacji na r.sz. 2019/2020. Na stronie www.men.gov.pl/rekrutacja zostały zamieszczone ważne informacje (m. in. plakaty, ulotki, odpowiedzi na najważniejsze pytania), które będą systematycznie uzupełniane.

2018/2019 - Ogłoszenia/Informacje

UWAGA!

BEZPŁATNE SZCZEPIENIA DLA DZIECI Z ROCZNIKÓW 2013- 2016 PRZECIWKO PNEUMOKOKOM

Informacje na stronie:

[pobierz] 0.1 MB men_zalecenia-gis

DOTYCZY UCZNIOWSKICH TORNISTRÓW

Zadbajmy o bezpieczeństwo dzieci

i młodzieży!

Rodzice!  Proszę zapoznać się z listem Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji.

Dotyczy on przeciwdziałania zażywaniu substancji potocznie nazywanych „dopalaczami”.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z informacji na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, które zostały zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, w tym do zwrócenia uwagi na bazę wypoczynku www.wypoczynek.men.gov.pl.

[pobierz] 0.5 MB list-glownego-inspektora-sanitarnego-i-komendanta-

Bezpieczne ferie 2019