Biblioteka

Biblioteka składa się z dwóch pomieszczeń: wypożyczalni połączonej z czytelnią oraz Multimedialnego Centrum Informacji.

Z księgozbiru korzystają uczniowie szkoły oraz nauczyciele.. Dostosowany jest do potrzeb uczniów, nauczycieli, udostępniany jest również rodzicom.  Składa się  z literatury pięknej (głównie lektury z języka polskiego), książek popularno-naukowych, słowników, encyklopedii i albumów. Zbiory biblioteki sukcesywnie powiększają się poprzez zakup nowych pozycji oraz otrzymywane dary. W bibliotece odbywają się liczne spotkania autorskie z poetami i pisarzami regionu.

Biblioteka szkolna od 2000 roku wspólpracuje z Miejską Biblioteką Publiczną, nad którą opiekę sprawuje pani Barbara Rosół.

MCI, czyli Multimedialne Centrum Edukacji  składa się z czterech komputerów z dostępem do Internetu, drukarki i skanera oraz materiałów multimedialnych.

Obecnie opiekę nad biblioteką sprawuje: mgr Beata Świerczek - Tront.

Multimedialne Centrum Edukacji

GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ i CZYTELNI:

Poniedziałek: 8.45 - 13.30
Wtorek: 8.45 - 13.30