Dzień Babci i Dziadka_2012

20 stycznia do Wodzisławskiego Centrum Kultury zostali zaproszeni dziadkowie i babcie uczniów naszej szkoły. Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny. Program składał się z "Jasełek", które zdobyły I miejsce w Przeglądzie Widowisk Jasełkowych, a w których występowali uczniowie klas IV - VI uczestniczący na zajęcia teatralne w ramach projektu "Ja też potrafię" współfinansowanego przez Unię Europejską oraz piosenek i świątecznych układów tanecznych wykonanych przez uczniów klas I - III. W imieniu wszystkich wnuków - Ania z klasy III złożyła życzenia, a Julia i Agata z klasy II zachwyciły "śląską godką". Na koniec, dla swoich "dziadków" dzieci wspólnie odśpiewały piosenkę  oraz tradycyjne "STO LAT".