Ewaluacja

RAPORT Z EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ

[pobierz] 0.1 MB raport-PP 14

RAPORT Z EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ

W dniach od 10 do 31 maja 2012 roku w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1  wizytatorzy  z  Kuratorium Oświaty w Katowicach przeprowadzili  ewaluację zewnętrzną , której celem było  zebranie informacji i ustalenie poziomu spełniania przez  placówkę wymagań zawartych w załączniku do Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego. (pełna lista wymagań na stronie www.npseo.pl ).

Szkoła lub placówka może spełniać te wymagania na pięciu poziomach:

Poziom E - oznaczający niski stopień wypełniania wymagania przez szkołę lub placówkę;

Poziom D - oznaczający podstawowy stopień wypełniania wymagania przez szkołę lub placówkę.

Poziom C - oznaczający średni stopień wypełniania wymagania przez szkołę lub placówkę.

Poziom B - oznaczający wysoki stopień wypełniania wymagania przez szkołę lub placówkę.

Poziom A - oznaczający bardzo wysoki stopień wypełniania wymagania przez szkołę lub placówkę.

Wizytatorzy ds. ewaluacji starali  się  uzyskać pełny obraz funkcjonowania  naszej placówki poprzez rozmowy  z dyrekcją ,  nauczycielami,  uczniami, rodzicami, przedstawicielami samorządu lokalnego i partnerami szkoły . Efekt  pracy wizytatorów zawiera  raport  opisujący różne aspekty funkcjonowania szkoły i przedszkola . Raport  niebawem zostanie zamieszczony na platformie internetowej www.npseo.pl. w zakładce “Zobacz raport z ewaluacji swojej szkoły”

OGÓNE WYNIKI EWALUACJI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 16 W WODZISŁAWIU ŚL.-ZAWADZIE

Obszar: EFEKTY

WYMAGANIA