Festyn szkolny "Mama, tata i ja"_ 2014

1 czerwca w naszej szkole rodzice uczniów i przedszkolaków zorganizowali festyn pt. "Mama, tata i ja". Do organizacji festynu prężnie włączyli się nauczyciele oraz pracownicy szkoły, jak również uczniowie. Na festynie gościliśmy wielu zaproszonych gości, wśród których nie zabrakło uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły w Alanii oraz czeskiego Krasnego Pola. Oprawę artystyczną przygotowali uczniowie pod okiem nauczycieli oraz rodzice, nauczyciele i pracownicy Zespołu, którzy przygotowali przedstawienie teatralne w rezyserii pani Beaty Świerczek - Tront pt. "Kopciuszek". Oprawę muzyczną zapewnił zespół muzyczny Kwintet. Na uroczystości wystąpił szkolny zespół taneczny "Iskry", który zaprezentował dwa układy taneczne przygotowane na zajęciach prowadzonych w ramach projektu Euroszkoła, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zdjęcia z imprezy