Gala podsumowująca rok szkolny 2012/2013

21 czerwca w WCK "Centrum" w Wodzisławiu Śl. odbyła się uroczysta gala  podsumowująca rok szkolny 2012/2013. Podczas gali za osiągnięcia pozaszkolne uczniom wręczono "sowy dydaktyczne, artystyczne i sportowe" oraz statuetki za osiągnięcia szkolne, które przyznała Rada Pedagogiczna.  Galę uświetniły występy uczniów z klasy I, II a i II b, zespołu tanecznego "Iskry", zaś teatrzyk "Frykas" pokazał wspaniałe przedstawienie pt. "Złoty Promyczek". Na gali podziękowano wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju placówki oraz tym, którzy wspierają szkołę w jej działaniach.

A oto uczniowie, ktorzy odebrali specjalne wyróżniena:

Statuetkę sowy w kategorii "Mały mistrz ortografii klas III -IV" odebrałaEwelina Dronszczyk z klasy IV

Statuetkę sowy w kategorii "Wzorowy zeszyt" odebrałaMonika Sowa z klasy VI

Statuetkę sowy w kategorii "Najlepszy czytelnik w kat. klas I - III" odebrała Nadia Grabiec z klasy II B

Tytuł "Osobowość szkoły 2012" otrzymałaLaura Kaszta z klasy VI

Przyznano również dwa specjalne wyróżnienia:

Statuetkę  i Certfikat osiągnięć  w wielu dziedzinach wiedzy i umiejetności oraz szkolny tytuł "NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH uczniów SP 16   otrzymali:

Julia Borkowska (Szkolny Mistrz Ortografii 2013, Najlepszy szkolny ekolog 2013, Najlepszy czytelnik 2013 w kat. klas IV - VI)

Adam Kafliński (Najlepszy historyk 2013, Najlepszy anglista 2013).

GRATULUJEMY

A oto kilka zdjęć z uroczystej gali.

Zdjęcia- p. A. Skupień