Gala podsumowujaca rok szkolny 2013/2014

26 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczysta gala podsumowująca rok szkolny 2013/2014. Podczas gali za osiągnięcia pozszkolne uczniom wręczono "sowy dydaktyczne, artystyczne i sportowe" oraz puchary i statuetki . Galę uświetniły występy uczniów klas I - III, zatańczył zespoł taneczny "Iskry", zaś teatrzyk "Frykas" pokazał wspaniałe przedstawienie pt. "Czy to bajka, czy nie bajka ..." Na gali podziękowano wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju placówki oraz tym, którzy wspierają szkołę w jej działaniach.

A oto uczniowie, ktorzy odebrali specjalne wyróżniena:

Puchar w kategorii "Mały mistrz ortografii klas III -IV" odebrała Natalia Pośpiech z klasy IV

Puchar w kategorii "Najlepszy czytelnik klas I- III" odebrał Przemysław Siódmok z klasy III A

Puchary za liczne osiągnięcia dydaktyczne otrzymali:

ANNA BOBER  z klasy V (za szczególne osiągnięcia z: PRZYRODY, JĘZYKA ANGIELSKIEGO, MISTRZ CZYTELNICTWA IV - VI i NAJWYŻSZA ŚREDNIA);

WOJCIECH DUDA z klasy IV (za szczególne osiągnięcia z: INFORMATYKI, PRZYRODY, JĘZYKA ANGIELSKIEGO, MATEMATYKI)

Tytuł "Osobowość szkoły 2013/2014" otrzymał Krzysztof Bander z klasy VI, który otrzymał również

specjalne wyróżnienie: statuetkę i tytuł "NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH uczniów SP" w kategorii: SZKOLNY MISTRZ ORTOGRAFII, SUPER MATEMATYK, AKTOR I PLASTYK.

GRATULUJEMY!