Klasa II a

KLASA II a

wych. mgr Dorota Glenc

Belta Karolina, Blinda Adrian, Błędowska Julia, Brzoza Patryk, Bugla Amelia, Bujalska Gloria, Dreja Jakub, Dubińska Agata, Galas Maciej, Godawa Karol, Jaroch Karolina, Konsik Borys, Kopiec Jakub, Korycki Tomasz, Koźlik Kamil, Larysz Damian, Migas Karolina, Mroziakiewicz Michał, Ryszka Michał, Staniczek Nikodem, Wojak Jak

,,Zdrowo i kolorowo” - 22 października 2015r.

Klasa I A wykonała sałatkę owocową w ramach projektu ,,Odżywiamy się zdrowo".

Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki. Dbamy o zdrowie - praca plastyczna.
Spotkanie ze św. Mikołajem

Razem z klasą I b gościliśmy na lekcji panią Ewelinę Klich - naszą sekretarkę i SKRZYPACZKĘ :) oraz tatę STRAŻAKA, pana Tomasza Ostrzołka.

ROK SZKOLNY 2016/2017

JESTEŚMY W KLASIE DRUGIEJ!

NA JESIENNYM SPACERZE_więcej zdjęć na szkolnym Facebooku
Samo zdrowie - samodzielne wykonanie sałatki

SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM
5 GRUDZIEŃ 2016 r.

MIKOŁAJ W SZKOLE
6 GRUDZIEŃ 2016 R.

Zabawy na śniegu
Kreatywne zabawy
Potrafimy się bawić...
Szkolny Konkurs Recytatorski - nasi reprezentanci
Wzięliśmy udział w społecznej kampanii "Nie truj sąsiada!"

W tym roku również wyszliśmy z tradycyjnym "kogutem", aby złożyć mieszkańcom Zawady wielkanocne życzenia

A to efekty naszej kwietniowej kreatywności:)

Agata Dubińska, po zajęciu I miejsca w szkole, a później w mieście reprezentowała naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w Gliwicach 27.04.2017r.

Kreatywne przedmioty wykonane z z odpadów w związku z ekologicznymi tematami omawianymi przy okazji Dnia Ziemi.
W przedostatni dzień roku szkolnego klasa II a żegnała swojego kolegę Borysa. Były słodkości, prezenty i wspólna zabawa. Wrażenie zrobiło specjalnie na tę okazję przygotowane ciasto.