Klasa IV a

WYCHOWAWCA KLASY - mgr Małgorzata Bukowczan

Bober Aleksandra, Czerwińska Kinga, Dobruk Emily, Dubińska Oliwia, Gamon Kamil,

Haratyk Remigiusz, Jaroch Kamila, Kaszta Patryk, Kościuk Mateusz, Kuźma Łukasz,

Pytlik Agata, Sekuła Wojciech, Siódmok Wiktoria, Skupień Milena, Strzelczak Daniel,

Szczęsny Antoni, Szurlej Mateusz, Wlazły Patryk, Wyrembak Filip.

Witaj Czwarta Klaso! Z entuzjazmem rozpoczęliśmy nowy rok 2016/2017. A oto wybrany Samorząd klasowy kl.IVa: przewodnicząca: Milena Skupień, z-ca: Filip Wyrembak, skarbnik I: Kinga Czerwińska, skarbnik II: Kamil Gamon oraz kronikarz: Ola Bober.
12 września - wycieczka regionalna

14 września - klasowy piknik na pożegnanie lata.

Samorząd klasowy rozpoczął działalność… zorganizowano piknik na pożegnanie lata.
W promieniach gorącego słońca pluskanie się w wodzie to wielka przyjemnością. To już ostatnie, tak upalne, dni września. Więc, żegnaj lato na rok…
Dziękujemy Milenie i jej Rodzicom za mile spędzony czas!

Klasowy Dzień Chłopca: Życzenia i upominki od dziewczynek sprawiły chłopcom wiele przyjemności. Impreza klasowa upłynęła w sympatycznej atmosferze.
Dzień Nauczyciela w naszej klasie.

21 listopada 2016r. - wycieczka do Krakowa.

Zwiedziliśmy Sukiennice i Kościół Mariacki, spacerowaliśmy Floriańską, Bracką. Pięknie wygląda krakowski Rynek w promieniach listopadowego słońca. Następnie podjechaliśmy do wsi Bębło pod Krakowem, gdzie znajduje się Fabryka Ozdób Choinkowych "ARMAR". Tam poznaliśmy tajniki powstawania ozdób bożonarodzeniowych. Na koniec... przekąska w McDonalds'ie.

Fotogaleria na Facebooku szkoły

Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze.

Stara tradycja obchodzenia andrzejek była okazją do wesołej zabawy także w naszej szkole. Samorząd Uczniowski był pomysłodawcą i wykonawcą zabaw andrzejkowych.

Przy stole z łakociami wspólnie mówiliśmy o znaczeniu tradycji andrzejkowych: dawnych zwyczajach, wróżbach i jakie znaczenie mają obecnie. Następnie przeszliśmy do "sali wróżb", aby się dobrze bawić

SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM
5 GRUDZIEŃ 2016 r.

MIKOŁAJ W SZKOLE
6 GRUDZIEŃ 2016 R.

Dzisiejszy dzień obfitował w niespodzianki. Chłopcy złożyli dziewczynkom i swojej pani życzenia, a także zaprosili do pięknie przygotowanego stołu, częstując wszystkich pysznymi muffinkami własnej roboty:-) Dzień upłynął w atmosferze radości.
W maju 2017 braliśmy udział w warsztatach profilaktycznych „FIKCJA A RZECZYWISTOŚĆ” na temat zagrożeń społecznych: cyberprzemoc, uzależnienie od internetu oraz ich skutków ; radzenia sobie w trudnych sytuacjach; postawa asertywna oraz bezpieczeństwo wśród nieletnich.
12 maja, Klasowa wycieczka do Bochni