Klasa VI b

UCZNIOWIE KLASY VI B

WYCHOWAWCA:  mgr Aleksandra Sokalla

Brawański Patryk, Domes Kamil, Glenc Jakub, Grabiec Nadia, Grabiec Paweł,, Grabiec Szymon, Hejna Martyna, Hercog Emilia, Janik Natalia, Kirszniak Adam, Kowol Karol, Krzyzok Bartosz, Krzyzok Magdalena, Mazurek Wiktoria, Michałek Piotr, Musioł Monika, Rajman Mateusz, Rek Weronika, Rogos Kewin, Świerczek Kewin,Tront Amelia,Tulec Kamil, Tytko Przemysław, Wójcik Marta,

PONIŻEJ ZDJĘCIA Z OPISAMI OD KLASY IV

KLASA IV: W ramach wychowania fizycznego uczymy się udzielać pierwszej pomocy.
KLASA IV: Spotkanie z Mikołajem
KLASA IV: Klasowa wycieczka do Bochni
KLASA V: Wycieczka do Raciborza
Owocowe rzeźby wykonane na lekcji wychowawczej w ramach promocji zdrowia
ANDRZEJKI 2015
Spotkanie ze św. Mikołajem
Plenerowe warsztaty plastyczne

ROK SZKOLNY 2016/2017

KLASA VI

Na lekcji przyrody poszliśmy "posprzątać świat:
"Podaj dalej - drugie życie odpadów" - lampiony wykonane na lekcji plastyki
9 listopada pod kierunkiem wychowawczyni i nauczycielki przyrody wyruszyliśmy na ekologiczny marsz pod hasłem "Nie pal śmieci - trujesz swoje dzieci".
Wycieczka do planetarium, Krakowa oraz fabryki bombek

MIKOŁAJ W SZKOLE
6 GRUDZIEŃ 2016 R.

Uczniowie kl. VI b wzięli udział w warsztatach rzeźbiarskich i wykonali gipsowe odlewy twarzy swoich kolegów i koleżanek.
Chłopcy pamiętali o dziewczynkach ze swojej klasy: przygotowali im niespodziankę - złożyli serdeczne życzenia i poczęstowali pysznym ciastkiem . W atmosferze radości miło upłynął dzień.

Wycieczka rowerowa

W pięknym dniu - Dniu Dziecka kl. VI b wyruszyła wraz z wychowawczynią oraz p. Jolantą Grabowską na pierwszą szkolną wycieczkę rowerową. Naszym celem było poznanie najbliższej okolicy (Zawada, Syrynka, Rogów-"Leśny Park", Olza) oraz przypomnienie sobie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Pogoda dopisała rewelacyjnie, a widoki naszej małej Ojczyzny z perspektywy roweru, były prawdziwą ucztą dla ducha! Ostatnim punktem naszej wycieczki był grill przygotowany przez rodziców Emilki. Państwo Hercog przygotowali dla dzieci mnóstwo niespodzianek! Na uczniów czekały kiełbaski i pyszna herbatka, trampolina, piłkarzyki, piłki, bilard, tarcza z lotkami... i zwierzątka, które można było zobaczyć, a nawet pogłaskać. Wycieczka należała do bardzo udanych.

Zapraszamy do fotorelacji na Facebooku szkoły