Powszechna Nauka Pływania

Uczniowie klasy II i III uczestniczą w zajęciach z pływania w ramach Programu Powszechnej Nauki Pływania. Projekt rozpoczął się 15 września, a zakończy się 17 listopada 2015 r.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek na basenie MOSIR na osiedlu 1 maja w Wodzisławiu Śl. Naukę pływania prowadzą  instruktorzy, a nad bezpieczeństwem oprócz ratownika czuwają wychowawczynie tych klas: pani Dorota, pani Grażyna i pani Basia. Dzieci zapoznały się już z regulaminem korzystania z pływalni oraz zasadami obowiązującymi na basenie. Obecnie poznają tajniki pływania, uczą się samodzielności oraz spędzania czasu wolnego poprzez zabawy w wodzie.

Uczniowie lubią też nurkować, wyciągać z wody zabawki w różnych kolorach i kształtach oraz grać w różne gry.

Niestety zabawa z wodą się  już kończy, ale pozostaną umiejętności i miłe wspomnienia.

A to klasa III i II na zajęciach z pływania