Rabka_2014 EKO - STYL

Od 5 maja do 11 maja uczniowie klasy V uczestniczyli w wyjeździe profilaktyczno – zdrowotnym z projektu „EKO – STYL od młodzieńczych lat”. Podczas pobytu na uczniów czekały różne atrakcje m.in. spacer po Rabce Zdrój, przejście „Leśnej ścieżki edukacyjnej”, zwiedzanie Skansenu kolejowego w Chabówce oraz całodniowa wycieczka do Zakopanego, podczas której nie obyło się bez wyjazdu na Gubałówkę oraz zakupów na sławnych Krupówkach. Mieli również okazję uczestniczyć w następujących zabiegach rehabilitacyjnych: naświetlania, inhalacje, masaże oraz gimnastyka korekcyjna. Uczniowie codziennie uczestniczyli również w zajęciach ekologicznych oraz lekcjach języka polskiego, matematyki, techniki, plastyki oraz przyrody, ponadto zażywali świeżego powietrza podczas codziennych spacerów wokół Tężni oraz po Rabce Zdrój. Ulubioną ich atrakcją było korzystanie ze ścieżki zdrowotnej, placu zabaw oraz gokartów. Pogoda podczas całego pobytu dopisała, więc uczniowie korzystali z długich, czasem męczących (ale korzystnych zdrowotnie) spacerów.