Sing Along 2017


 

WYNIKI

 

Klasy I - III SOLIŚCI
WYRÓŻNIENIA:


ADAM OLEKSY SP3 Wodzisław Śl
ZOFIA NOWOBILSKA SP 35 Rybnik
I MIEJSCE - WIKTORIA BRYL JC Music/ SP 1 Rydułtowy


Klasy I - III ZESPOŁY
WYRÓŻNIENIA:


SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W RADLINIE W SKŁADZIE:
JULIA, DOMINIK, NATAN, LAURA, MARTYNA
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM
W SKŁADZIE:
JAGODA, ZOSIA, KALINA, WERONIKA, WIKTORIA, CLAUDIA, ŁUKSZ, ADRIAN, PAWEŁ, MIŁOSZ, JAKUB, FILIP, BŁAŻEJ TOMEK I OSKAR
I MIEJSCE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM
W SKŁADZIE:
EMILIA, LAURA, IGA, KINGA, WIKTORIA, MILENA, OLIWIA


KLASY IV - VI - SOLIŚCI
WYRÓŻNIENIA:


JULIA KLAPUCH ZS Skrzyszów
MICHALINA KAWKA SP 2 Wodzisław Sl
SZYMON HYŁA ZSP 1 Wodzisłąw Sl
KAROL WRÓBEL SP 10 Wodzisław Sl
BARBARA SPAS SP3 Radlin
III MIEJSCE - ZUZANNA GŁOWACKA JC Music//ZSP w Godowie
II - ALEKSANDRA PAWŁOWICZ JC Music/SP 1 Rydułtowy
II - BŁAŻEJ WŁADARZ ZSP Łaziska
I - KLAUDIA TOMALA ZSP Łaziska


KLASY IV - VI ZESPOŁY
WYRÓŻNIENIA:


DUET - MARTA SOBIK, JULIA KLAPUCH
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 WODZISŁAW (NICOLA, KATARZYNA, MARTYNA, ANNA, WIKTORIA, NIKOLA, WIKTORIA
III MIEJSCE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W WODZISŁAWIU ŚL.
(JULIA, KATIA, OLIWIA, WERONIKA, MAGDA, OLIWIER, JAKUB, WIKTOR)
III MIEJSCE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W RADLINIE
(WERONIKA, TOMASZ, WIKTORIA, ANETA, MAŁGORZATA)
II MIEJSCE
ZESPÓŁ AKROD
I MIEJSCE
ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY NR 3 W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM
(KAROL, KAMIL, KAMILA, NATALIA)
I MIEJSCE
ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY NR 1 W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM


GIMNAZJA SOLIŚCI
WYRÓŻNIENIA


WIKTORIA BAŃCZYK Gimnazjum w Rogowie
WYRÓŻNIENIA ZA PIOSENKĘ
ANTONINA KRÓTKI – IMAGINE Gimnazjum nr 1 Wodzisław
ANNA NOWAK - I WILL SURVIVE Gimnazjum w Pszowie
WIKTORIA MARCOL - SWEET DREAMS JC Music/Gimnazjum w Marklowicach
KINGA KOMAREK - YOU'RE MY HEART, YOU'RE MY SOUL Gimnazjum nr 1 Marklowice
III MIEJSCE KAROL WASILEWSKI Gimnazjum nr 1 Marklowice
III MIEJSCE JULIA KASZUBA Gimnazjum w Rogowie
III MIEJSCE KINGA WIDENKA Gimnazjum nr 1 Wodzisław
II ANNA DEMBOWY JC Music/ Gimnazjum nr 1 Rydułtowy
II FELICIA RITTERSBERGER ZS Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Wodzisław Sl
I MIEJSCE WIKTORIA MICHNIK JC Music/Gimnazjum w Czyżowicach


GIMNAZJA ZESPOŁY
WYRÓŻNIENIE SPECJALNE

- ZESPÓŁ BACKGROUND
WYRÓŻNIENIE ZA PIOSENKĘ JOLENE
JUILA KASZUBA, WIKTORIA BAŃCZYK, EDYTA PIETRASZ
III MIEJSCE - ZESPÓŁ CODA GIMNAZJUM W MARKLOWICACH
III MIEJSCE ZESPÓŁ WOKALNY GIMNAZJUM NR 2 W WODZISŁAWIU
II MIEJSCA ZESPÓŁ GAMMA
I MIEJSCE - KAMILA KLIMEK, ALICJA BEJNAROWICZ


WYRÓŻNIENIA ORGANIZATORÓW:


SAMUEL JUNG ZS Skrzyszów
ZUZANNA PRZYBYLSKA SP 10 Wodzisław
SARA WIERZBICKA SP 3 Radlin

 

 

 

 

Pragniemy poinformować, iż z uwagi na przedłużający się remont WCK  jesteśmy zmuszeni zmienić datę festiwalu.

 

Nowe daty przedstawiają się następująco:

 

MOK - PSZÓW!

28.02. 2017 - klasy I - VI

01.03.2017 - Gimnazja