Turecka rewizyta_2018

W dniach 5-12.05 gościliśmy w Wodzisławiu uczniów i nauczycieli z partnerskiej szkoły OHEP w Alanyi.

Nasza szkoła już od 11 lat bierze udział w wymianie partnerskiej. Z każdym rokiem zawiązują się nowe przyjaźnie, szkoły wymieniają się doświadczeniami oraz prowadzą wspólne projekty. Wizyta jak co roku rozpoczęła się wizyta u pana prezydenta Mieczysława Kiecy, w trakcie której zostali oficjalnie powitani oraz obdarowani pamiątkami z Wodzisławia. W tym roku grupa naszych tureckich przyjaciół zwiedziła Rybnik, Kraków, Ustroń oraz Pszczynę. Spędzili czas na Trzech Wzgórzach, w szkole wspólnie malowali swą przyjaźń, brali udział w zajęciach oraz spędzili czas w domach naszych uczniów. Wizyta zaowocowała kolejnymi planami, które mamy zamiar realizować w przyszłym toku szkolnym.

Fotorelacja na Facebooku szkoły