Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca to dzień, na który czekali zarówno uczniowie jak i nauczyciele:) W szkole odbyła się uroczysta akademia, podczas której wręczono uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, dyplomy i puchary. I tak:

- Puchar NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA otrzymał Maciej Galas z klasy I a

- Puchar MAŁEGO MISTRZA ORTOGRAFII otrzymał Franciszek Elsner z klasy III b

- KLASA II za najlepsze czytelnictwo otrzymała nagrodę - wycieczkę, podobnie jak ISKIERKI za I miejsce w "MASCE".

-Rozdano dyplomy za udział w konkursach matematycznych i przyrodniczych, a strażacy wręczyli medale naszym małym strażakom - ochotnikom.

Pani dyrektor podzękowała wszystkim rodzicom, sponsorom i przyjciołom szkoły, którzy wspierają pracę placówki. Swoim talentem pochwaliły się ISKRY, które zatańczyły "Kalinkę" i "Francję - elegancję" oraz chór szkolny i Szymon Chyła, którzy zaśpiewali piosenki.