KOŁO SZACHOWE
Bajka o Czerwonych Kapturkach_2017

KOŁO TEATRALNE
Nasza sekcja teatralna może się pochwalić wieloletnią historią. Obecnie  opiekunem grupy teatralnej "Frykas" jest pani Beata Świerczek - Tront. Od strony scenograficznej teatr wspomaga pani Aleksandra Sokalla.

Zajęcia odbywają się w piątki od godz. 12 .30.  W roku szkolnym 2010/2011 oraz 2011/2012 zajęcia prowadzone były w ramach projektu unijnego "Ja też potrafię" finansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  Od kwietnia 2014 do czerwca 2015 roku zajęcia prowadzone były w ramach projektu Euroszkoła, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

KOŁO TANECZNE

Koło taneczne "Iskry" prowadzone jest od 1994 roku przez panią Wirginię Borkowską w ramach realizacji zajęć pozalekcyjnych. Aktualnie koło składa się z 27 uczniów szkoły w dwóch grupach tanecznych. Prezentowane układy taneczne są autorstwa instruktorki. Zespół występuje zarówno podczas uroczystości szkolnych, jak i festynów sportowo-rekreacyjnych. Ponadto corocznie  prezentuje szkołę w  Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych "MASKA", gdzie odnosi znaczące sukcesy. Od kwietnia 2014 do czerwca 2015 roku zajęcia prowadzone były w ramach projektu Euroszkoła, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

"Iskry" 2015"

Iskry 2016
Maska "2017"

ZESPÓŁ SZKOLNY - WOKALNY

SZKOLNY CHÓR - zajęcia od września 2015 roku prowadzi pani Aleksandra Sokalla

KOŁO DZIENNIKARSKIE

Koło prowadzone było w ramach zajęć  unijnego projektu "Ja też potrafię". W roku szkolnym 2012/2013 zajęcia odbywały się w ramach koła informatycznego w klasie VI.  Uczestnicy redagowali i wydawali szkolne pisemko "Echo szkoły" raz w miesiącu. Opiekę nad redakcją sprawowała pani Wirginia Borkowska. Zajęcia prowadzone były również w ramach projektu Euroszkła.

W roku szkolnym 2017/2018 zawieszone. W miejsce koła dziennikarskiego realizowane są zajęcia informatyczne z programowania.

KOŁO PLASTYCZNE "PLAMKA"

Koło prowadzone jest bezpłatnie w ramach zajęć pozalekcyjnych. Zajęcia prowadzi pani Aleksandra Sokalla. Koło odbywa się w szkolnej świetlicy. Budzenie wyobraźni, inwencji plastycznej, poznawanie różnych środków wyrazów plastycznego oraz procesu twórczego to podstawowe zadania koła. Wychowankowie zapoznają z ciekawymi technikami plastycznymi takimi jak rysunek, malarstwo, grafika, papieroplastyka, masa solna, kolaż, itp. Uczestnicy zajęć biorą udział w konkursach plastycznych o różnym zasięgu, gdzie odnoszą sukcesy, jak również organizowane są wystawy najciekawszych prac.

W zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie klas I - VI.