ROK SZKOLNY 2019/2020

Dogodna lokalizacja

Inauguracja roku szkolnego

2 września społeczność szkolna Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Wodzisławiu Śląskim uroczyście powitała nowy rok szkolny 2019/2020.

Po mszy św. z poświęceniem plecaków uczniom klasy I, przywitaliśmy w naszym gronie pierwszoklasistów, którzy złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów SP 16. Uczniowie klas pierwszych otrzymali rogi obfitości z Urzędu Miasta. Uczniowie klasy IV oraz uczniowie klasy VIII w krótkim programie artystycznym pożegnali wakacje oraz wspomnieli o rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz śląskich powstań. Po akademii odbyły się spotkania w klasach z wychowawcami.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym oraz wiele optymizmu i radości.

Fotorelacja na Facebooku szkoły