Dzień Babci i Dziadka_2016

20 stycznia z okazji Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole zaprezentowany został program artystyczny. Szkolny chór oraz wnuczęta z klas I - III podziękowali wszystkim babciom i dziadkom za opiekę, miłość, wyrozumiałość, hojność, ... Zaprezentowali się w jasełkach, piosenkach, wierszach, skeczach, grze na instrumentach oraz tańcu. Po prostu - pokazali swoje wszystkie talenty - również te plastyczne, a uczniowie klas starszych przedstawili, jak realizują nowy szkolny projekt "Szkoła z klasą" wykorzystując nowoczesne technologie informacyjno - komunikacyjne. Na koniec, po wspólnym odśpiewaniu "Sto lat" wręczyli upominki i laurki oraz zaprosili swoich dziadków i babcie na ciasteczko, kawę lub herbatę.

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku