Festyn rodzinny "Mama, Tata i Ja"_ 2017

4 czerwca w naszej szkole odbył się rodzinny festyn "Mama, tata i ja". I chociaż deszcz pokrzyżował plany, to jednak impreza się udała. Festyn zorganizowali rodzice uczniów. Do organizacji festynu prężnie włączyli się nauczyciele oraz pracownicy szkoły, jak również uczniowie. Na festynie gościliśmy uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły w słonecznej Alanyi. Oprawę artystyczną przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli: tradycyjnie wystąpiły "Iskry", szkolny chór oraz uczniowie wszystkich klas i grup przedszkolnych prezentując piosenki, wierszyki i tańce. Dodatkową atrakcją było przedstawienie teatralne w wykonaniu pracowników i nauczycieli Zespołu. Liczne rodzinne zabawy oraz oprawę muzyczną zapewniał wodzirej, który z wielkim zaangażowaniem i zapałem zachęcił wszystkich do zabawy organizując konkursy, w których brali udział rodzice wraz z dziećmi. Między atrakcjami artystycznymi można było zjeść pyszne ciasteczko w kawiarence "Pod motylami", bigos, kiełbaski z grilla i inne smakołyki.

Fotorelacja na Facebooku szkoły