Uczniowie klas 5 i 6 spędzili dwa dni pełne wrażeń w Łodzi.
Wzięli udział w warsztatach w EC1 oraz odwiedzili ZOO i Orientarium.
Dużo radości przyniósł także czas spędzony razem w hotelu Iness – wspólne oglądanie meczów i filmów, gry, zabawy i integracja. To była udana i pełna emocji wycieczka!
Zapraszamy do fotorelacji na FB szkoły
