Z okazji rozpoczynających się wakacji życzymy Wam wielu słonecznych dni, niezapomnianych przygód, odpoczynku, uśmiechu i czasu spędzonego z najbliższymi. Niech ten letni czas będzie pełen radości, inspirujących doświadczeń i pięknych wspomnień.
Pamiętajcie jednak, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Korzystajcie z kąpielisk tylko w miejscach strzeżonych, stosujcie się do zasad ruchu drogowego, chrońcie się przed słońcem, zachowujcie ostrożność podczas górskich i rowerowych wycieczek oraz odpowiedzialnie korzystajcie z Internetu.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, pogodnych i pełnych pozytywnej energii wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!
